Hakkımızda

Türkiye'nin ilk online çanta ve ayakkabı sitesi TREND SİZDE  modayı yakından takip eden ürünleri, müşterilerinin alım gücünü zorlamadan sunma hedefi ile 2010 yılında kuruldu. 

Firmamızın sırrı, her gün ortak bir amaca ulaşmak için çalışan profesyonel bir takımda yatmaktadır. Ürün ve hizmet felsefesinin temelinde "mutlak müşteri memnuniyeti" vardır.

TREND SİZDE ekibini oluşturan en önemli özellikler; mücadeleci tavırları, girişimci ruhları ve sorumlulukları paylaşma duygularıdır.

TREND SİZDE'nin en büyük amacı, müşterilerinin gözünden bakarak, onların beklentilerini mümkün olan en yüksek seviyede karşılamak ve müşteri memnuniyeti sağlayarak hizmet sunmaktır.

TREND SİZDE, mağazalarında ve sosyal medya kanallarında kurduğu güçlü iletişimle, yenilikçi ve değişimi kucaklayan yapısı ile daima dinamiktir. TREND SİZDE'nin en büyük özelliği, bu işi tutku ile yapmasıdır. TREND SİZDE, Türkiye'de üretilen ürünlerini doğru fiyat seviyesinde, yüksek kalitede sunmaktadır.

"Sizin için en doğru ürünleri, en uygun fiyatlar ile, en güvenli şekilde ve en kısa sürede teslim etmek birinci hedefimizdir."